SHITET TRUALLI PREJ 10ARI NE QAGLLAVIC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ELF 28 Tet 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 900 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET TOKA PREJ 10 ARI NE QAGLLAVIC, PARCELLA ESHTE 20 x 50m2 ME BALLIN NE RRUGE DHE ESHTE E PERSHTATSHME PER 3 TROJE.

QMIMI 8500EURO/ARI I NEGOCIUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim