SHITET TRUALLI ne KOLOVIC

Shitet nga: Valon 16 Mar 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Adresa: Kolovic
Sipërfaqe: 1600 m2
Komuna: Prishtinë
Shes 16 ari në Kolovicë-Prishtinë ka rrug te asfalluar, rrym, uji dhe internet pronari Shqiptarë posedon gjitha dokumentat Çmimi 1 ari 5000€. I ndajm edhe nga 2 ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim