Sera moderrne prodhim Gjerman

Shitet nga: Hashim Gashi 02 Dhj 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Fsh Mramor Prishtin
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Sera prodhim Gjerman esht shum material i mir dhe nuk ndryshket esht zink .Gjatsija 65 m gjersija 15 m lartsija 6.5 m.Qilet automatik si pas temperatures qe deshironi ju vetem e programoni .I ka 2 sisteme te vaditjes pik pik edhe me sterpikje si avullme dyza. Sera i ka edhe 2tavolina te punes nga 12 m te gjata te gjera 2 m i ka edhe perdet per dill komplet Ja 9 kolica alu jan edhe 80000 copa saksija te lloj llojshme per pun i ka cevat per nxemje . Ser me ksi materiali ne kosov nuk ka esht material i klases se par .Sera esht e montuar esht ne prodhim ne Fsh Mramur afer Prishtines Un jam ne Gjermani nuk po muj me e menagjue .Bajna ndrrim me banes shpi trull ne Prishtin.Qmimi si pas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim