Shes 12 ari ne Prishtine Sofali

Shitet nga: TRUALLI 12 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 12 ari ne Sofali - Prishtine ne nje vend shum te mire , posedon rrugen me kadaster ujin , rrymen
Posedoj dokumentacionin e plote perkthimi apo bartja e prones behet menjeher pas nenshkrimit te kontrates te noteri , qmimi 7.300 euro ari pranoj ndrim veture ,banes , euro
shiko fotot dhe mund te orjentohesh per afersisht ... tel 049 /044 233 531 oferta esht nga pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim