Shes 16 ari tok

Shitet nga: ilir 20 Mar 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Adresa: Kolovice
Sipërfaqe: 1600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shes 16 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari. Ka rrugë te asfalltuar, rrym, uji, kanalizim dhe internet pronari Shqiptarë posedon gjitha dokumentat Çmimi 1 ari 5000€. Nr. Tel. 044-161.882. Kam edhe Viber. Imella. ilir0640@hotmail.com

Shes 5 ari truell me rrugë të asfalltuar, ne lagjen Kolovic-Prishtinë me mundesi ndarje nga 2 ari, apo ma shum, ka uji rrym, kanalizim dhe internet, posedojm gjitha dokumentat. Çmimi 1 ari 5000euro. Nr. Tel. 044-161.882. Kam edhe Viber. Imella. ilir0640@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim