Shes 2 placa me nga 5.5 ari ME LEJE NDERTIMI ne ..

Shitet nga: Perparim 23 Krr 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 2 placa ne lagjen Arberia (ish-Dragodan) tek rampa e Ambasades Amerikane ,pra per tu futur ne rrugen e placave duhet leje e veqant qe do te thote ka siguri shume te madhe. Secili plac i ka nga 5.5 ari dhe ka LEJE NDERTIMI
Shiko fotot, toka eshte e rrethuar me te kuqe
Ju mirpresim !
Per me shume info na kontaktoni ne tel 049 120 955

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim