Shes 225 ari Qagllavic

Shitet nga: Tomi 21 Mar 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes 2 hektar e 25 ari në Qagllavic afër rrethërrotullimit .Toka ka gjersi 80 metra dhe ka dy rrugë ,njëra e asfaltuar tjera jo.Toka ka rrymë,ujë,kanalizim.Toka është e përshtatshëm për çdo aktivitet banesor-afarizëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim