Shes 3 ari toke ne HAJVALI

Shitet nga: Arlind 02 Qer 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Prishtinë
shes 3ari toke ne HAJVALI afer graqanices..toka gjendet ne anen e djath te magjistrales PRISHTINE -GJILAN..toka eshte e kompletuar me dokumentacion si dhe me infarstruktur.ka pozit mjaft te mire per ndertim te ulet(shtepi)qmimi i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim