Shes 4 ari ne berrnice te eperme

Shitet nga: D s 28 Jan 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 390 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet parcela prej 4 ari ne berrnice te eperme me cmim te volitshem.
Per info shtese lajmeroni ne 044158865 dhe 049707050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim