Shes 4 ari truall me 8500€\ari

Shitet nga: Burim 24 Tet 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes 4 ari truall me infrastruktur pjeserisht te kompletuar dhe dokumentacion te rregullt.
Çmimi shume i arsyeshem
Per detaje mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim