Shes 4 ari truall ne Qagllavic afer lagjes Marig..

Shitet nga: BURIM 19 Mar 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 4 ari truall e cila eshte afer lagjes Marigona ne Qagllavic e cila ka infrastruktur te kompletuar dhe dokumentacion te rregullt.
cmimi fillestar 9800 €/ari
per detaje shtes mund te me kontaktoni ne cdo kohe.

Viber:+37744231894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim