Shes 4 ari truall ne Qagllavic

Shitet nga: Burim Jakupi 17 Nën 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 4 Ari truallne Qagllavic me çmim shume te arsyeshem me doumentacion te rregull dhe infrastruktur pjeserisht te kryer.

per detaje shtes mund te me kontaktoni ne +37744231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim