Shes 6.6 ari truall ne Sofali

Shitet nga: Mustafa 08 Sht 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Adresa: Sofali
Sipërfaqe: 660 m2
Komuna: Prishtinë
Trualli gjendet ne pjesen e siperme te Sofalise, rreth 50 m afer shtepiave ne kete lagje. Eshte shume i pershtatshem per ndertim te ulet. Ne jemi pronaret dhe posedojme dokumentacion te rregulllt mbi pronesine. Ka qasje te mire nga lagjja.
Bej edhe ndrrim me banese ne Prishtine.

Mund te me kontaktoni edhe ne Viber ne 00386 49 329 715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim