Shes 6 Ari truall ne Bardhosh Urgjent

Shitet nga: Qemail 17 Sht 04:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: bardhosh
Sipërfaqe: 608 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Urgjent !! Shiten 6 ari e 8 metra truall ne Bardhosh. Eshte vend i pershtatshem per jetese familjare, ka gjithe infrastrukuren e nevojshme, rrymen, ujin dhe kanalizimin etj. Posedon dokumentacion te rregullt. pronari Shqiptar qmimi simbas marrveshjes.

nr tel : 045 640 740
044/ 049 103 116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim