Shes 95 ari toke

Shitet nga: Ilmi 20 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Drenovc Barileve
Për vendbanimin: Ujë, Tokë, Fushë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shes 95 ari toke ne Drenovc Barileve komuna Prishtines , ka uje te mjaftueshem dhe eshte afer rruges se asfaltuar.Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim