Shes 95 ari truall

Shitet nga: ILMI BERISHA 21 Mar 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Drenovc BARILEVE - Prishtine
Për vendbanimin: Ujë, Tokë, Fushë
Komuna: Prishtinë
Shes 95 ari tokë ne drenovc te Barileves - Prishtine
Ka ujë te mjaftueshem dhe eshte rruga e asfaltuar deri tek toka qe eshte ne shitje.Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim