Shes Pllacin ne Veternik Prishine

Shitet nga: Fatmir 24 Pri 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Adresa: Rr. Mehmet Gradica
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Prishtinë
Shes pllacin, 5 ari, i cili gjendet ne Veternik, me saktesisht mbrapa Gorenje dhe Fortesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim