Shes Toke ARE

Shitet nga: Gzimi 25 Sht 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Tale - Lezhe - Shqiperi
Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Ne Tale te Lezhes ne Shqiperi SHES Toke ARE. Toka esht me Certifikate Pronesie toka eshte e trasheguar. Jane 10.000 metra katror toke, ndodhet ne nje vend te qete dhe prane rruges dhe jo larg me makin distanca me detin. Toka shitet e gjitha ose me pjes. celular. 00355696979104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim