Shes Token

Shitet nga: xx 05 Gsh 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Adresa: Bardhosh,Prishtine
Sipërfaqe: 2300 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shes 23 ari toke ne Bardhosh, te Prishtines,toka gjendet afer autostrades se re.Ka asfalt,rrjet elektrike ,ujsjelles dhe kanalizim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim