Shes Token

Shitet nga: xeni 18 Pri 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Adresa: Fshati Trude/Bardhosh -Prishtine
Sipërfaqe: 1550 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet toka me siperfaqe prej 1 hektar e 55 ari , toka eshte e pershtatshme per banim, dhe veprimtari te ndryshme biznesi , Toka gjindet menjeher mbi pompen e derivative Bingo Benz ne fshatin Bardhosh-Trude (komuna e Prishtines – kilometri i 5-te ne magjistralen Prishtine-Podujeve)
Per me shume informata lajmerohuni ne tel. 044 314 201
Çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim