Shes Truallin në Prishtinë - 7, ari siperfaqe

Shitet nga: Dritoni 02 Maj 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Adresa: Te rrethi i Mitrovices- Te Ismeti
Sipërfaqe: 700 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shes truallin në siperfaqe prej 7-ari, Trualli është afër rrethit për Mitrovicë, (Afër komunës së re të Prishtinës) rruga për tek Zona Industriale- Fushë Kosovë.
Trualli posedon tere dokumentacionin e nevojshem dhe eshte prone e ynja aktualisht.
Qmimi është 12,000 euro për ari.
Kontaktoni në numrin e Tel:
+37744295783 (vibber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim