Shes Truallin ne Kolovice te re afer rruges

Shitet nga: adelina 26 Tet 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Adresa: Kolovice e re
Sipërfaqe: 1400 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Trualli ne Kolovice ne siperfaqe prej 14 ari, mund te behet edhe shitja e pjeserishme. Dokumentacioni i rregulluar dhe e pershtatshme per ndertim. Toka gjindet afer rruges kryesore. Çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim