Shes Truallin ne lagjen e re ne hajvali Ulpiana e

Shitet nga: Naim 15 Dhj 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Adresa: Hajvali Ulpiana e re
Sipërfaqe: 589 m2
Komuna: Prishtinë
Shes truallin ne lagjen e re ne hajvali ulpiana e re ne sip 589m trolli posedon uje kanalizim rryme dmth me infrastukture complete eshte nja 50 metra larg prej rruges se asfaltuar tash dhe eshte ne nje pozite shume te mire rruga deri te trolli 5.25m e gjere me kataster e definuar posedoje dokumentacion komplet original dhe te garantuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim