Shes Truallin

Shitet nga: Egzon 16 Gsh 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes 4 ari truall në Emshir truali ka mjaft pozit të mir afë ka shkollen fillore 7 marsi si dhe shkollat profesionale po asjtu edhe ambullanten.Trulli është 13m i gjatë dhe ka hapsir te mir që mundëson dalje në dy rrug ka 24or rrym dhe uj si dhe dokumentacion i rregullt,Kontaktoni ne nr tel 044 374 260 ose 045 511 584
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim