Shes ose nderroj parcellen me 8.5 ari ne graqanice

Shitet nga: Naim 26 Jan 02:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shes ose nderroj parcellen ne graqanice
Sipërfaqe: 8500 m2
Komuna: Prishtinë
Shes ose nderroj parcellen prek 8.5 ari,ne graqanice.parcella eshte ne emrin tim dhe mund te perkthehet brenda dites.per me shume info ne tel dhe viber + 377-44-259-368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim