Shes ose nderroj truallin.

Shitet nga: Albert Qitaku 21 Sht 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Adresa: Bernice e Eperme
Sipërfaqe: 5000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shes truallin ne Bernice te Eperme, ngjitur me rrugen Podujeve-Prishtine, trualli ka infrastrukturen dhe eshte i pershtatshem per biznes. Bej edhe nderrim me banese ne Prishtine.

Cmimi me marreveshje.

tel: 044 171 420.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim