Shes token me te gjitha letrat perkatse

Shitet nga: Egzoni 15 Mar 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: sofali
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shiten 7 Ari tokë në Sofali toka posedon rrymen ujin dhe kanalizimin është nmje vend shum i pershtatshem dhe me vler të madhe për te ardhmen
posedoj te gjitha letrat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim