Shes troje ne lagjen kalabria(emshir)

Shitet nga: Enver 31 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lagja emshir(kalabri)
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes troje ne lagjen emshir trojet jan te gatshme per ndertim me te gjith infrastrukturen e nevojshme kanalizim . uje. rrym.asfallt etj per infi lajmrohuni ne tel 045 562 189 dhe 044 115 388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim