Shes truall ne Arberi (ish Dragodan), lagjja e a..

Shitet nga: Samire Deliu 07 Pri 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 4 ari truall në Prishtinë, lagjja “Arbëri”, përballë Ambasadës Italiane dhe afër asaj Gjermane. Në truall është i ndërtuar kati përdhese, ndërtimi i vrazhdë me sipërfaqe 274 m². Trualli ka qasje në rrugë nga të tri anët (udhëkryq). Është i përshtatshëm për Ambasadë, lokale afariste, objekte administrative (banka, kompani sigurimi), agjenci turistike, banim kolektiv etj. Objekti posedon leje ndërtimi. Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim