Shes truallin ne Cagllavic

Shitet nga: Dalip 09 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Cagllavic
Sipërfaqe: 859 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Prishtinë
Shes truallin ne afersi te Gorenjes perkatesisht ne Cagllavic. Trualli i ka 8.59 Ari, dhe posedon te gjitha nevojat e kerkuara per banim. Te interesuarit le te me kontaktojne ne telefon apo imell.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim