Shes truallin ne Sofali

Shitet nga: Besimi 31 Tet 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Adresa: Sofali
Sipërfaqe: 357 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes truallin prej 3.57 ari ne Sofali.
I rrethuar me shtepi banimi, ndertim i ulte.
Me pamje te mire kah bazeni i Germise dhe kah qyteti.
Cmimi i negociueshem. Mundesi ndrrimi me toke (fushe, mal) ose me banese ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim