Shes truallin ne lagjen Kalabri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 05 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Prishtinë
-Shiten 25 ari Vendi ne kalabri ploteson te gjitha kushtet urbanistike per jetese
cilesore rruga eshte e shtruar
toka posedon dokumentacion te rregullt dhe mund te behet perkthimi
Toka ka infrastruktur (rrym uj rrug etj etj)
Qmimi per ari 9000 Qmimi diskutohet.


PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim