ShesTrualli ne TOKBAQE 4 ari

Shitet nga: BURIM 30 Krr 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes truallin ne siperfaqe 4ari ne tokehaqe i cili eshte mbi eulex i urbanizuar komplet me dokumentacion te rregullt dhe me leje ndertimi.

per detaje shtes mund te me kontaktoni ne viber +37744231894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim