Shesim Troje Në Gjithë Kosoven

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 23 Maj 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Agjensioni për Patundshmëri ERONA shpk në Gjithë-Kosoven bën ndërmjetësim në; shitblerje dhe qiradhënie.

Shesim Troje Në Gjithë-Kosoven Me Qmime Shume te Volitshem

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim