Shesim troje 3+4+5 ari ne Hajvali

Shitet nga: Toka Hajvali 19 Krr 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 3 ari 4 dhe 5 ari ne Hajvali magjistrales Prishtine -Gjilan vendi i quajtur Ulpiana e re.Trojet jane te renditura njera pas tjeteres dhe jane ne mes te dy rrugve.Kanë uje, rryme, ndriqim ,kanalizim dhe rruge te asfaltuar.Kemi qmime 8500 eu pastaj 7500 eu dhe 7000 euro per ari varesisht prej pozites.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim