Shesim troje në Velani

Shitet nga: Sadat 12 Gsh 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Adresa: Velani, përballë Tokëbashqes
Sipërfaqe: 350 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Trojet janë të ndara nga 3.5ari, të përshtatshëm për ndërtimin e shtëpive, ku ajri i pastër dhe qetësia nukmungojnë - parqet, si ai i Tokëbashqes dhe Gërmia, nuk janë larg...

Çmimi për ari është 10.500 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim