Shesim truallin afer pishines se Germise

Shitet nga: Besim 31 Gsh 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim truallin prej 3.78 ari i cili gjindet afer pishines se Germise. Trualli gjindet ne lagje te urbanizuar dhe ben pjese ne planin urbanistik te Sofalise.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim