Shiten 1,28 ha (hektarë) tokë në Llapna Sellë.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 16 Shk 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Adresa: Magjistralja Prishtine-Ferizaj
Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 1,28 ha (hektarë) tokë në Llapna Sellë.
Trualli gjendet në mes te Rama Petrol dhe Motrat Binjake ku ka gjerësi 55m në rrugën kryesore si dhe kësaj toke mund ti bashkangjitet për shitje edhe trualli prej 60Ari.

Çmimi 11,000€/Ari

ID e shpalljes: 60007

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim