Shiten 10 Ari Truall ne lagjen Prishtina e Re

Shitet nga: Gashi 28 Jan 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Adresa: HAJVALI
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 10 Ari Truall ne Lagjen Prishtina e Re Hajvali 250 metra mrapa Pallatit te Drejtsis. 9000€ Ari.Trualli ka infrastruktur te Plot ka qasje ne rrug te re dhe Kanalizim,rrym, nje pozit shum te bukur per vendbanim posedojm Dokumentacion te rregullt Pronari i par Truallit,te intresuarit serioz mund te me kontaktojn ne ket numer tel 004917653678679 ose per mes email edon2007@hotmail.de.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim