Shiten 13, ari toke ne sofali

Shitet nga: arben Dje 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 750 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten 13 ari toke me pozit shum te mire me rruge te shtruar ne zhavore, afer germise diku 200 metra larg shtepijave te fundit ne sofali me te gjitha dokumentat ne rregull,prej vitit 1980 eshte prone e jona per ma shume mund te na kontaktoni ne keta dy numra te tel 044/134-748 .045686027
Ujesjells,kanalizim
rruga dhe eshte shtruar ne zhavor
tash kan fillu me shtru ne kocka
+37744134748
qmimi shum i mire dhe i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim