Shiten 1570m2 ne qagllavic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 15 Shk 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: qagllavic
Sipërfaqe: 1570 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shiten 1570m2 ne qagllavic


Shiten 1570m2 ne qagllavic


Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim