Shiten 2 toka rr,Prishtin Ferizaj Lllapnasell

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 16 Qer 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje dy toka ne rruge Prishtine - Ferizaj, Laplje selo, 50 m nga Univerziteti Fama. Siperfaqja 77.25 dhe 86 ari Total. 163 ari. Cmimi i fundit 5.500 euro/ar.

Per me shume mund te na kontaktoni ne ket ne nr +38649394111 +38649394463(viber) E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim