Shiten 25+ ari ne Asfallt vend ideal

Shitet nga: ilir 20 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 500 EUR

Adresa: Qagallavic
Sipërfaqe: 50000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shiten 25 ari ose 50 ari ne Qagllavic buz rruges - magjistrales Prishtine - Shkup , afer Auto Sallon Prishtina , vend shum i mire per qfare do lloj biznesi .
formen e ka afer 45 metra gjersi ne asfallt
mundesia esht te behen 70 ari ku ne dy anet e tokes do ket asfalltin . Para dhe mrapa .
qmimi 23.500 euro ari i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim