Shiten 25 ari toke ne lagjen Kodra e Trimave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Adresa: Kodra e Trimave
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shiten 25 ari toke ne Koder te Trimave perballe Qendres se Panaireve. Prona eshte me dokumentacion te rregullt dhe bartja mund te behet menjehere. Qmimi eshte 7,000 Euro per ari, me mundesi diskutimi, apo edhe nderrim me banesa.

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim