Shiten 3.48 ari permas lagjes Nic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 06 Shk 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 3.48 ari permas lagjes Nic ose mund te ndrrohet me banes ne prishtin

Tel:(Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim