Shiten 3 ari tok ne milloshev (12 km pr )

Shitet nga: Aziz 25 Shk 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ujsjells
Rrym
Kanalizim
I pershtatshem per banim
Gjendet ne lagjen e RE ne milloshevë,
Trolli eshte ne emrin tim
Pronar shqiptar
Tel dhe viber
044426941
Milloshev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim