Shiten 3 parcela nga 55 ari ne magjistralen Prish

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING 31 Dhj 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Sipërfaqe: 5500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shiten 3 parcela nga 55 ari ne magjistralen Prishtinë-Ferizaj te Autoservis POTERA
Toka gjendet buze rruges Kryesore
Toka ka dokumentacion te rregult dhe infrastrukutr si uje,rrym,rrug etj...

Qmimi 13000 euro per ari i diskutueshem

Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme ,
ne kolonen Cfare Kerkon [ ] Shtyp HOLDING

Faleminderit per besimin tuaj !

Me respekt ,
AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i agjensioniholding@gmail.com
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
tel +37744521055 &
+37744595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim