Shiten 4 ari truall

Shitet nga: D S 13 Dhj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 390 m2
Komuna: Prishtinë
Ne Berrnice te Eperme shiten 4 ari truall me cmim te volitshem. Per info shtese lajmeroni ne 044158865 dhe 049707050.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim