Shiten 4 deri 20 Ari ( mbrapa Lagjes QENDRESA )

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Range Rover 09 Jan 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 12345 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten Troje ne Veterrnik mbrapa Lagjes Qendresa.
Trojet munde ti ndajm 4 deri 20 ari. Infrastruktura eshte e kryer dhe ka leje ndertimi te ulet.

Per me shume Kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim