Shiten 5 ari Truall afer lagjes 038 ne Veternik

Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Adresa: Lagja 038
Sipërfaqe: 5 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 5 ari Truall ne lagjen 038 ne Veternik.Vendi eshte i pershtatshem per jetese, ka te gjitha kushtet dhe infrastrukturen e nevojshme.
Posedon dokumentacion te rregullt.
Çmimi 15.000 euro per ari.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber: +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim